Hastalarımızdan Yorumlar

Hastalarımızdan Yorumlar hakkında 89 yorum yapıldı.

 1. Operasyondan sonra annem gözlüksüz hayatına yeniden döndü. Çok sağlıklı ve başarılı bir operasyon geçirdi hemen iyileşme kat etti. Doktorumuzdan çok memnunum.

 2. Operasyondan sonra annem gözlüksüz hayatına yeniden döndü. Çok sağlıklı ve başarılı bir operasyon geçirdi hemen iyileşme kat etti. Doktorumuzdan çok memnunum.

 3. Tavsiye üzerine gittim. Gözümden ameliyat oldum, benimle çok iyi güzel ilgilendiler, ilgili alaka güzel. Gözüme mercek takıldı her şey gayet güzel, ameliyat iyi geçti, hiçbir sıkıntı yaşamadım.

 4. Operasyondan sonra annem gözlüksüz hayatına yeniden döndü. Çok sağlıklı ve başarılı bir operasyon geçirdi hemen iyileşme kat etti. Doktorumuzdan çok memnunum.

 5. İbrahim Aşkın

  Ben çok doktora gittim, oğlum 18 yaşına gelene kadar 7-8 doktora gittim. 18 yaşına gelmesini bekleyin dediler, 18 yaşına geldiğinde Fahit hocanın yanına gittik. Bu yaşa kadar beklemenize gerek yoktu dedi. Çocuğumun göz numaraları değişmiş dereceleri ilerlemiş. 6 derece iken 9-10 derece olmuş .Oğlumu ameliyat etti. Göz derecesi küçüldü gözüne mercek koyarak 1.5 dereceye düşürdü. Şu anda oğlum gözlüğü atmış durumda gayet iyi memnunuz. 3-4 tane yakınımı da yönlendirdim.

  1. Doktorumuz ve çalışanların güler yüzlü çok memnun etti.Doktorumuz alanının en iyisi olduğu açık ve net.Güvenle tavsiye ediyorum.

 6. Serap Akçadağ

  Kardeşimin tavsiyesi ile gittim, katarakt ameliyatı oldum. Ama hem uzak hem yakın gözlük kullanıyorum

 7. Ben kendisine ameliyat oldum ve gayet başarılı geçti. Ameliyattan sonra da takipleri çok iyi, hocamızın profesyonelliğini gördüm. Ameliyat olduğum süreçte tetkikler yapıldı, problemim benim anlayacağım dilde anlattı ve onayımı aldıktan sonra ameliyatımı yaptı. Ameliyat gayet rahat geçti.

 8. Ben yaptığı ameliyattan çok memnunum, gözlerimde çok büyük ilerleme var. Görme derecem daha ilerledi, daha rahat görebiliyorum. Fatih Bey’den çok memnunum.

 9. Sinan Çalışkan

  Annemin sağ gözünde görmesi aniden azalmıştı.. Fatih hocayı kendi web sitesinden görmüştüm.. Annemi ameliyat etti… Şimdi eskisi gibi görebiliyo… allah fatih hocamdan razı olsun…. Annemin gözleri şükür çok güzel görüyor…

 10. Fatih bey e muayene oldugumda gozluk kullaniyordum,excimer lazer ameliyati oldum,gozluksuz hayatima devam ediyorum,cok memnunum,fatih beye hayatinda basarilar diliyorum.

 11. Annemin gözünde şeker hastalığına bağlı kanama olmuştu. Fatih Hocam muayenede oldukça ayrıntılı bir şekilde bize bilgi verdi. Aynı gün ameliyatı yaptı. Annem eskisi gibi görüyor. Ayrıca anneme şeker hastalığı ile ilgili bilgi de vererek daha dikkatli olmasını sağladı. Allah kendisinden razı oldun. Teşekkürler Fatih Hocam

 12. Ben bu hastaneye İSKOÇYA’dan geldim. Eşim akıllı mercek takılması sonucu normale döndü. Fatih Hocamızın sayesinde herkese tavsiye ederiz.
  Hasta Görüşü

 13. Hastamız Selvi Çetin ben oğlu Gürsel Çetin biz ilk geldiğimizde bu hastaneye çok gergin ve cidden güvensiz gelmiştik. Ama ilgi ve alaka ve hasta hassasiyeti bizi çok memnun etti ve hocamız Fatih Çakır Gündoğan bizi tanımadığımız halde ilk tercih ettiğimiz hocaydı ve iyiki de onu tercih etmişiz. Çok başarılı operasyonla 20 gün içinde Annemin bi nebze sağlığına kavuşmasına bir vesileyle imza attı allah böyle hocalarımızı başımızdan eksik etmesin bu bir reklam değil Tüm samimiyetimdir. Hocam Fatih Çakır Gündoğan’dan Allah razı olsun..
  Hasta Görüşü

 14. Doktorumuz öncelikle çok ilgili ve bilgili ben ilk geldiğim zamanlar gözlük kullanıyordum. Doktoruma gözlük kullanmak istemediğimi söyledim. Güler yüzle bana artık kullanmayacaksın dedi. Ve şimdi gerçekten gözlük kullanmıyorum gözlerim artık ‘0’ derece ve çok net çok başarılı bir doktorHasta Düşüncesi

 15. gözümde retina yırtığı vardı. fatih hocamdan allah razı olsun halletti….gerçekten de konusuna hakim bir hekim…

 16. Genel olarak herşey (hizmet, temizlik, vs) iyiydi/güzeldi. ancak bekleme süresi biraz uzun (randevu ile geldiğimiz halde normalde beklememiz gereken süreden daha fazla bekledik).
  burda ameliyat oldum ve o sürecten çok menunum (fazlasıyla yardımcı oldular-özellikle Kübra Hanım)Hasta Düşüncesi

 17. Ben Avusturyadan geliyorum Maya Göz hastanesine tercihli olarak geldim. Buradaki doktorum sayın doktor FATİH ÇAKIR GÜNDOĞAN Beyden ve Bizden ilgi ve alakasını eksik etmeyen sayın KÜBRA hanımdan çok memnun kaldık. Biz bu hastaneden Çok memnun kaldık herkese tavsiye ederim.
  Bütün personele çok teşekkürlerHasta Düşüncesi

 18. Araştırmalarım sonucu maya göze gelmeye karar verdim. İlgilenme ve temizlik güzel memnun kaldım. Kübra Hanım çok tatlı ve kibar ilgisi çok güzel memnun kaldım. Kısacası herşeyden çok memnunum. Herkese tavsiye edicem.
  Avusturyadan geliyorum.
  Serpil ToprakHasta Düşüncesi

 19. Adım Tolga Ucan, Fransa’dan buraya gözümü tedavi ettirmek için geldim. Bu hastaneyi seçmemin nedeni bir kuzanimin tavsiyesidir. Ama iyikide bu kuzenimi dinlemişim. 10 yaşından beri gözlük kullanıyordum.Lazer tedavisini yaptırmaya karar verdim. Şimdi gözlerimin ayarları sıfırlanmış. Yani sıfır kilometre gibi, Şahin gözlü gibi. Hastaneden de, çalışanlardan da, doktorumdan da çok memnunum. Doktorum Fatih Hoca gerçekten çok başarılı biri. Hastanenin tüm çalışanlarına ve özellikle Fatih Hoca’ya ve yardımcısı Kübra Hemşire’ye çok teşekkür ederim.Hasta Görüşleri

 20. Ben Danimarka’da yasıyorum, uzayı görememe sorunum vardı ve yaklaşık 7 yıldır lens kullanıyordum. Tavsiye üzerine gittim Maya Göz Hastanesi’nde Doç.Dr. Fatih Çakır Gündoğan hocamızda muayene ve ayni gün excimer lazer ameliyatı oldum. Ben gerçekten çok memnun kaldım, herkese rahatlıkla tavsiye ediyorum hastane hizmet, temizlik olarak çok iyi. İlk gittiğimde çok korkuyorum ve heyecanlıydım ama ilgi, alaka ve hasta hassasiyeti beni çok memnun etti. Özellikle hocama ve Kübra hanıma ve diğer personele çok teşekkür ederim.

  /Nurcan Kaya

 21. Sinan Çalışkan

  Annemin sağ gözünde görmesi aniden azalmıştı.. Fatih hocayı kendi web sitesinden görmüştüm.. Annemi ameliyat etti… Şimdi eskisi gibi görebiliyo… allah fatih hocamdan razı olsun…. Annemin gözleri şükür çok güzel görüyor…

 22. Tavsiye üzerine gittim. Gözümden ameliyat oldum, benimle çok iyi güzel ilgilendiler, ilgili alaka güzel. Gözüme mercek takıldı her şey gayet güzel, ameliyat iyi geçti, hiçbir sıkıntı yaşamadım.

 23. Operasyondan sonra annem gözlüksüz hayatına yeniden döndü. Çok sağlıklı ve başarılı bir operasyon geçirdi hemen iyileşme kat etti. Doktorumuzdan çok memnunum.

 24. Serap Akçadağ

  Kardeşimin tavsiyesi ile gittim, katarakt ameliyatı oldum. Ama hem uzak hem yakın gözlük kullanıyorum

 25. Operasyondan sonra annem gözlüksüz hayatına yeniden döndü. Çok sağlıklı ve başarılı bir operasyon geçirdi hemen iyileşme kat etti. Doktorumuzdan çok memnunum.

 26. Ben kendisine ameliyat oldum ve gayet başarılı geçti. Ameliyattan sonra da takipleri çok iyi, hocamızın profesyonelliğini gördüm. Ameliyat olduğum süreçte tetkikler yapıldı, problemim benim anlayacağım dilde anlattı ve onayımı aldıktan sonra ameliyatımı yaptı. Ameliyat gayet rahat geçti.

 27. İbrahim Aşkın

  Ben çok doktora gittim, oğlum 18 yaşına gelene kadar 7-8 doktora gittim. 18 yaşına gelmesini bekleyin dediler, 18 yaşına geldiğinde Fahit hocanın yanına gittik. Bu yaşa kadar beklemenize gerek yoktu dedi. Çocuğumun göz numaraları değişmiş dereceleri ilerlemiş. 6 derece iken 9-10 derece olmuş .Oğlumu ameliyat etti. Göz derecesi küçüldü gözüne mercek koyarak 1.5 dereceye düşürdü. Şu anda oğlum gözlüğü atmış durumda gayet iyi memnunuz. 3-4 tane yakınımı da yönlendirdim.

 28. Mehmet Güney

  Fatih bey e muayene oldugumda gozluk kullaniyordum,excimer lazer ameliyati oldum,gozluksuz hayatima devam ediyorum,cok memnunum,fatih beye hayatinda basarilar diliyorum.

 29. Hasan Akyüz

  Annemin gözünde şeker hastalığına bağlı kanama olmuştu. Fatih Hocam muayenede oldukça ayrıntılı bir şekilde bize bilgi verdi. Aynı gün ameliyatı yaptı. Annem eskisi gibi görüyor. Ayrıca anneme şeker hastalığı ile ilgili bilgi de vererek daha dikkatli olmasını sağladı. Allah kendisinden razı oldun. Teşekkürler Fatih Hocam

 30. Gürsel Çetin

  Hastamız Selvi Çetin ben oğlu Gürsel Çetin biz ilk geldiğimizde bu hastaneye çok gergin ve cidden güvensiz gelmiştik. Ama ilgi ve alaka ve hasta hassasiyeti bizi çok memnun etti ve hocamız Fatih Çakır Gündoğan bizi tanımadığımız halde ilk tercih ettiğimiz hocaydı ve iyiki de onu tercih etmişiz. Çok başarılı operasyonla 20 gün içinde Annemin bi nebze sağlığına kavuşmasına bir vesileyle imza attı allah böyle hocalarımızı başımızdan eksik etmesin bu bir reklam deyil Tüm samimiyetimdir. Hocam Fatih Çakır Gündoğan’dan Allah razı olsun..

 31. Ufuk Gülmez

  Doktorumuz öncelikle çok ilgili ve bilgili ben ilk geldiğim zamanlar gözlük kullanıyordum. Doktoruma gözlük kullanmak istemediğimi söyledim. Güler yüzle bana artık kullanmayacaksın dedi. Ve şimdi gerçekten gözlük kullanmıyorum gözlerim artık ‘0’ derece ve çok net çok başarılı bir doktor

 32. Ben Danimarka’da yasıyorum, uzayı görememe sorunum vardı ve yaklaşık 7 yıldır lens kullanıyordum. Tavsiye üzerine gittim Maya Göz Hastanesi’nde Doç.Dr. Fatih Çakır Gündoğan hocamızda muayene ve ayni gün excimer lazer ameliyatı oldum. Ben gerçekten çok memnun kaldım, herkese rahatlıkla tavsiye ediyorum hastane hizmet, temizlik olarak çok iyi. İlk gittiğimde çok korkuyorum ve heyecanlıydım ama ilgi, alaka ve hasta hassasiyeti beni çok memnun etti. Özellikle hocama ve Kübra hanıma ve diğer personele çok teşekkür ederim.

  /Nurcan Kaya

 33. Mehmet Hakan

  Ben yaptığı ameliyattan çok memnunum, gözlerimde çok büyük ilerleme var. Görme derecem daha ilerledi, daha rahat görebiliyorum. Fatih Bey’den çok memnunum.

 34. Olcay Hanifi

  Ben bu hastaneye İSKOÇYA’dan geldim. Eşim akıllı mercek takılması sonucu normale döndü. Fatih Hocamızın sayesinde herkese tavsiye ederiz.

  1. Hocam iyi günler sag gozumde pterjum dedi bulundugum sehirdeki dr ama operrasyano gerek yok simdilik dedi siz bunun ameliuatini yapiyormusunuz

 35. Serpil Toprak

  Genel olarak herşey (hizmet, temizlik, vs) iyiydi/güzeldi. ancak bekleme süresi biraz uzun (randevu ile geldiğimiz halde normalde beklememiz gereken süreden daha fazla bekledik).
  burda ameliyat oldum ve o sürecten çok menunum (fazlasıyla yardımcı oldular-özellikle Kübra Hanım)

 36. Serpil Toprak

  Araştırmalarım sonucu maya göze gelmeye karar verdim. İlgilenme ve temizlik güzel memnun kaldım. Kübra Hanım çok tatlı ve kibar ilgisi çok güzel memnun kaldım. Kısacası herşeyden çok memnunum. Herkese tavsiye edicem.
  Avusturyadan geliyorum.
  Serpil Toprak

 37. gözümde retina yırtığı vardı. fatih hocamdan allah razı olsun halletti….gerçekten de konusuna hakim bir hekim…

 38. Ben Avusturyadan geliyorum Maya Göz hastanesine tercihli olarak geldim. Buradaki doktorum sayın doktor FATİH ÇAKIR GÜNDOĞAN Beyden ve Bizden ilgi ve alakasını eksik etmeyen sayın KÜBRA hanımdan çok memnun kaldık. Biz bu hastaneden Çok memnun kaldık herkese tavsiye ederim.
  Bütün personele çok teşekkürler

 39. Adım Tolga Ucan, Fransa’dan buraya gözümü tedavi ettirmek için geldim. Bu hastaneyi seçmemin nedeni bir kuzanimin tavsiyesidir. Ama iyikide bu kuzenimi dinlemişim. 10 yaşından beri gözlük kullanıyordum.Lazer tedavisini yaptırmaya karar verdim. Şimdi gözlerimin ayarları sıfırlanmış. Yani sıfır kilometre gibi, Şahin gözlü gibi. Hastaneden de, çalışanlardan da, doktorumdan da çok memnunum. Doktorum Fatih Hoca gerçekten çok başarılı biri. Hastanenin tüm çalışanlarına ve özellikle Fatih Hoca’ya ve yardımcısı Kübra Hemşire’ye çok teşekkür ederim.

 40. Tavsiye üzerine gittim. Gözümden ameliyat oldum, benimle çok iyi güzel ilgilendiler, ilgili alaka güzel. Gözüme mercek takıldı her şey gayet güzel, ameliyat iyi geçti, hiçbir sıkıntı yaşamadım.

 41. Mehmet Hakan

  Ben yaptığı ameliyattan çok memnunum, gözlerimde çok büyük ilerleme var. Görme derecem daha ilerledi, daha rahat görebiliyorum. Fatih Bey’den çok memnunum.

 42. İbrahim Aşkın

  Ben çok doktora gittim, oğlum 18 yaşına gelene kadar 7-8 doktora gittim. 18 yaşına gelmesini bekleyin dediler, 18 yaşına geldiğinde Fahit hocanın yanına gittik. Bu yaşa kadar beklemenize gerek yoktu dedi. Çocuğumun göz numaraları değişmiş dereceleri ilerlemiş. 6 derece iken 9-10 derece olmuş .Oğlumu ameliyat etti. Göz derecesi küçüldü gözüne mercek koyarak 1.5 dereceye düşürdü. Şu anda oğlum gözlüğü atmış durumda gayet iyi memnunuz. 3-4 tane yakınımı da yönlendirdim.

 43. Operasyondan sonra annem gözlüksüz hayatına yeniden döndü. Çok sağlıklı ve başarılı bir operasyon geçirdi hemen iyileşme kat etti. Doktorumuzdan çok memnunum.

 44. Operasyondan sonra annem gözlüksüz hayatına yeniden döndü. Çok sağlıklı ve başarılı bir operasyon geçirdi hemen iyileşme kat etti. Doktorumuzdan çok memnunum.

 45. Hasan akyüz

  Annemin gözünde şeker hastalığına bağlı kanama olmuştu. Fatih Hocam muayenede oldukça ayrıntılı bir şekilde bize bilgi verdi. Aynı gün ameliyatı yaptı. Annem eskisi gibi görüyor. Ayrıca anneme şeker hastalığı ile ilgili bilgi de vererek daha dikkatli olmasını sağladı. Allah kendisinden razı oldun. Teşekkürler Fatih Hocam

 46. Mehmet Güney

  Fatih bey e muayene oldugumda gozluk kullaniyordum,excimer lazer ameliyati oldum,gozluksuz hayatima devam ediyorum,cok memnunum,fatih beye hayatinda basarilar diliyorum.

 47. Sinan Calıskan

  Annemin sağ gözünde görmesi aniden azalmıştı.. Fatih hocayı kendi web sitesinden görmüştüm.. Annemi ameliyat etti… Şimdi eskisi gibi görebiliyo… allah fatih hocamdan razı olsun…. Annemin gözleri şükür çok güzel görüyor…

 48. Bahri Açıkgöz

  Göstermiş olduğunuz ilgi ve alakaya cana yakınlığınıza insancıl davranışınıza hastalara olan ilginiz çok güzeldi.. Nevşehirden tavsiye üzerine geldim Doç. DR Fatih hocamıza Allah razı olsun şuan çok memnunum Allah yolunuzu açık etsin Hocam… Kübra hanım sizdende Allah razı olsun Allah sizinde yolunuzu açık etsin İşinizi severek yapıyor olmanız bizler oraya geldiğimizde bile olmayan hastalık dahi olsa bir umut ışığı yaktı bana Tekrardan Allah razı olsun..

 49. Yılmaz ırmak

  Öncelikle Kübra hanıma çok teşekkür ederim. Her konuda bana yardımcı oldu. Fatih beyde herkpnuda yardımcı oldu. İkisine ayrı ayrı teşekkür ederim. Güler yüzüyle çalışanlarını hepsine teşekkür ederim. Sınav için gözünü çizdirmem gerekiyordu. Çizdirdim. Sınavıda kazandım. Maya göz Fatih bey ve Kübra hanıma çok teşekkür ederim.

 50. Ayşegül Zağlanmış

  iyi günler size bir sorum olcak bebeğim bir yaşında gözünde şaŞILIK OLDU ACABA SİZ ŞAŞILIK MUAYANESİNİ YAPIYORMUSUNUZ YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

   1. Hülya Yüksel Ersoy

    Fatih hocama ve çalışanlarına ilgi ve alakalarindan dolayi çok teşekkür ederim. Alanında çok başarılı,herkese tavsiye ediyorum iyiki varsınız ??

 51. Memnun kalmak istiyorsanız Fatih bey i tercih edin kafanızdaki en ufak soruyu dahi en güzel şekilde aydınlığa kavuşturuyor Güler yüzlülüğü ilgi ve alakası gerçekten söz edilemeyecek derecede iyi işini hakkıyla yapan doktorlarımızdan ??

 52. Memnun kalmak istiyorsanız Fatih bey i tercih edin kafanızdaki en ufak soruyu dahi en güzel şekilde aydınlığa kavuşturuyor Güler yüzlülüğü ilgi ve alakası gerçekten söz edilemeyecek derecede iyi işini hakkıyla yapan doktorlarımızdan

 53. Ahmet Gundogdu

  Merhaba Fatih Bey,
  Daha onceden hastanenizde goz cizdirme ameliyati icin muayene olmustum.Goz korneamin ince oldugunu ogrendim ve ameliyat olamayacagimida ogrendim goz mercegi degistirme ameliyatinda bahsettiler.O ameliyat hakkinda bilgi alabilirmiyim.Ve askeriye olsun polislik olsun sikinti cikiyormu bu konu hakkindada bilgi verirmisiniz.Is dolayisiyla izin alip gelemiyorum.

 54. Merhaba hocam lazer olabilmek için iki gözün toplamının en az 3 derece olması gerektiği doğru mu?

 55. Tafsiye üzerine kayseri Maya göz hastanesine annem için başvurduk.Hastaneye girişinizden itibaren sıcak samimi ve iletişimi güçlü yardimsever, çalışanlar ile kendinizi özel hissetmemeniz mümkün değil.Sayin Fatih Çakır Gündoğan Hocamizin sağ ve sol göz olmak üzere katarak ameliyatı geçirdi.Bircok özel ve devlet hastanelerinde sol gözün görmesinin mümkün olmayacağını söylerlerken Fatih hocam bize ışık oldu.Başta Fatih hocam sımsıcak yüreği ile annemle kızı gibi ilgilenen KKübra ablama ve ameliyat ekibine sonsuz teşşekkür ve şükranlarımı sunuyorum alllah razı olsun.Teskkurler Fatih Çakır Ģündoğan hocam ????

 56. Tokattan bir arkadaş tavsiyesi üzerine gittim hastane olarak mükemmel biyer ve doktor fatih bey olsun sekreteri kübra hanım olsun çok ilgili ve elinden geldiğinin en iyisini yapmaya çalşıyorlar görme oranım mükemmel kesinlikle tavsiye ederim ?

 57. merhaba, lazer ameliyatı için ortalama bi fiyat söyler misiniz ? çünkü bütçeme uygun gelirse sivas’tan gelicem 🙂

 58. 16.07.2020 tarihinde gözümden (şaşılık) ameliyat oldum ameliyatımı Fatih Çakır Gündoğan yaptı gözüm tamamıyla düzeldi şu anda gayet iyi görebiliyorum Fatih Çakır Gündoğana çok teşekkür ediyorum herkese tavsiye ediyorum işinde çok başarılı bir doktor çok memnun kaldım.

 59. Merhabalar Hocam 2 Yil Önce Kayseride Baska bir kurumda Femto Lasik Ameliyati Oldum. Fakat Sol Gozum Miyop oldu Kucuk bir Leke var Ve Sag Gozum de hipermetrop 1 derece Astigmat Var. Duzelme olmadi. Duzeltme ameliyati gozum uygun ise tekrar yapilabilir mi? Ayrica Soyle Bir Sorum Var Femto lasik olan kisi Duzeltme Ameliyati icin PRK Ameliyati Olabirmi ? Ayrica Bu Ameliyati Yapan Kurum Gozde Duzelme Olmadigi icin Ucretlimi Duzeltme Yapmasi Gerek Yoksa Ücretsiz mi ? Siz Gözüm Uygunsa Duzeltme Ameliyati Uygulayabilirmisiniz ? Ben Yurt disi da Yasiyorum. Cevaplarinizi Bekliyorum Hocam Tskler.

 60. tekin demirkan

  Doç.Dr. Fatih Gündoğan Bey le Maya Göz Hastanesinde aile fertlerinden birini muayeneye götürdüğümde tanıştık.5-6 sene önce olduğunu tahmin ediyorum.
  4 kişilik ailemizde hepimiz gözlük kullanırız zaman zaman ihtiyaç duyar muayeneye giderdik. Fatih Beyi tanıdıktan sonra çalıştığı kurumda hep kendilerini tercih ettik başka bir hekime gitmedik. 15-20 gün önce kızımı göz muayenesine götürmek istedim hastaneyi aradım ayrıldığını söylediler. Çok üzüldüm duyunca. Sonra merak ettim araştırdım acaba il dışına başka bir şehre mi gitti diye. Kayseri’de muayenehane açtığı bilgisine ulaştım Hemen telefonla irtibata geçip randevumuzu aldık gittik muayenemizi yaptırdık. Biz yıllardır gittiğimiz göz doktorumuz olduğu için sevindik Kayseri’de çalışıyor olmasına. Sağlık sektörünün bir mensubu olarak bugüne kadar bana soran her hastaya tavsiye ettim çok memnunuz. Gözle ilgili rahatsızlığı olan her hastaya hiç düşünmeden tavsiye etmeye devam edeceğim.

 61. Gülhan Arıkan

  18 yıldır gözlük kullanıyordum şimdi 22 yaşındayım ve lazer ameliyatı olmayı çok istiyordum
  Bazı korkularım vardı internetten araştırarak Fatih hocayı buldum
  Fatih hoca olsun sekreteri kübra hanım olsun benimle o kadar iyi ilgilendiler ki çok memnun kaldım.Şehir dışından geldim ve aynı gün içinde ameliyat oldum.Gerçekten dünya varmış dedim.Herkese tavsiye ediyorum

 62. Hocam ben eski hastaniz ahmet yılmaz yozgat akdağmadeninden geliyorum sizin elinizden bir operasyon geçirdim şuan durumum cok iyi Allah razı olsun teşekkür ederim cok kişiye önerdim sizi işiniz rast gelsin Allaha emanet olun

 63. lasik amaliyati oldum ve cok memnunum.
  gönül rahatligi ile herkeze de tavsiye ederim

 64. Mrb Fatih Hocam gözüme akıllı mercek ve lazer amelıyatı yaptı gercekten cok guzel ılgılendiler asistanı ve kendısınden cok memnun kaldık operasyon guzel gectı sonrasında hıc bır sıkıntı yasamadım bır hafta damlalarında etkısıyle hafıf bulanıklık oldu şuan 1 ay oldu gayet net göruyorum herkese de tavsıye edecegim Fatih Bey ve Asistanına teşekkürlerımı sunuyorum

 65. İyi günler hocam kkk 2022/1 sözleşmeli erlige başvuru yaptım sağlıkta sol gözümde astigmat var 0,50 yazıyor elenmeme sebeb olur mu

 66. Tavsiye üzerine randovu yapip gittim
  benimle çok guzel ilgilendiler, her sordugum soruya sabirla cevap verdi doktor Fatih Cakir bey
  Gözüme mercek takıldı her şey gayet guzel gecti , ameliyat cok cok iyi geçti,
  Hicte korktugum gibi degildi cok memnun kaldim doktor Fatih beye ve assistanti Kubra hanima ilgi ve alakadan dolayi cok cok tesekur ederim

 67. Annemin gözün de Katarakt var, ameliyat olması gerek, kac odaklıyapılıyor kararakta. Fiyat konusu da herhangi bir bilgi veriyormusunuz

  1. Merhaba,
   Ameliyat fiyatlarını bu mecradan vermemiz doğru olmaz. Hastamızı muayene etmeden doğru bir bilgi de veremeyiz. Konu ile ilgili olarak 03526060598 numaralı telefondan asistanim Kübra Hanım ile görüşerek bilgi alabilirsiniz.

Yorumlar kapalı.

Scroll to Top

Sitemizi ziyaret ederek KVKK ve çerez kullanım politikamızı kabul etmiş sayılıyorsunuz.