Kayseri Göz Doktoru-Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan

Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan, göz hastalıkları alanında yeterliliği son derece ciddi olan bağımsız uluslararası kurumların sınavlarını başarı ile geçerek onaylanmış bir Kayseri Göz Doktorudur. Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan en iyi göz doktorlarından biridir.

Doğum Yeri, TarihiKırıkkale, 1975
İlköğretimKırıkkale Rasattepe İlköğretim Okulu
Liseİzmir Maltepe Askeri Lisesi (1989-1993)
ÜniversiteGATA Tıp Fakültesi (1993-1999)
Tıpta Uzmanlık SınavıNisan, 2000 (Türkiye 5.liği)
Uzmanlık Eğitimi GATA Tıp Fakültesi Göz Hst. A.D., Ankara
Uzman Hekim GATA Tıp Fakültesi Göz Hst. A.D., Ankara
Uzman Hekim Etimesgut Asker Hastanesi, Ankara
Öğretim ÜyesiGATA Tıp Fakültesi Göz Hst. A.D., Ankara
Özel MuayenehaneKayseri, Özer Plaza içindedir.

Avrupa Yeterlilik Sertifikalı Bir Kayseri Göz Doktoru

Doç.Dr. Fatih Çakır Gündoğan Göz Hastalıkları konusunda Avrupa Oftalmoloji Konseyi’nin yaptığı sözlü ve yazılı sınavları başarı ile geçerek Avrupa Oftalmoloji Yeterlilik Sertifikası almıştır. Bu anlamda 2-3 doktordan birisidir. Bu sertifika aşağıda görünmektedir.

Uluslararası Temel Seviye Yeterlilik Sertifikası

Doç.Dr. Fatih Çakır Gündoğan aynı şekilde Uluslararası Oftalmoloji Konseyinin yaptığı temel seviye yeterlilik sınavlarını başarı ile geçerek Göz Hekimliği yeterliliğini hem optik-refraksiyon hem de temel göz bilimleralanında uluslararası anlamda onaylatan ülkemizdeki ender göz doktorlarındandır. Bir kayseri göz doktoru olarak Doç.Dr. Fatih Çakır Gündoğan göz alanındaki her türlü yeniliği takip etmekte ve hastalarının tedavisini en güncel bilgilerle yapmaktadır.

Uluslararası İleri Seviye Yeterlilik Sertifikası

Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan, Uluslararası Oftalmoloji Konseyinin yaptığı ileri seviye sınavını da başarı ile geçerek ileri seviye yeterlilik belgesi alan bir Kayseri Göz Doktoru’dur. 

Uluslararası Yeterlilik Belgelerim

İleri seviye ICO sertifikası: Doç.Dr. Fatih Çakır Gündoğan
Uluslararası İleri Seviye Göz Hastalıkları Uzmanlığı Yeterlilik Belgesi
Doç.Dr. Fatih Çakır Gündoğan-ICO Sertifikam
Uluslararası Göz Hastalıkları Klinik Bilimler Yeterlilik Seviye Belgesi
Kayseri Göz Doktoru: ICO sertifikası
Uluslararası Göz Hastalıkları Temel Bilimler Yeterlilik Seviye Belgesi
Avrupa Birliği Yeterlilik Sertifikası: Doç.Dr. Fatih Çakır Gündoğan
Avrupa Birliği Göz Hastalıkları Uzmanlığı Yeterlilik Belgesi

Kayseri Göz Doktoru olarak Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan

Kayseri Göz Doktoru‘ kelimesi internette Kayseri ve Çevresi illerde en fazla arama yapılan terimlerdendir. Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan, 2017 yılından bu yana Kayseri’de hizmet vermektedir. Kayseri Göz doktoru arayan göz hastaları açısından uluslararası yeterlilik sertifikalarına sahip olan Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan ciddi ve güvenilir bir alternatiftir. Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan’ın web sitesi için tıklayınız.

Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan 1975 yılında Kırıkkale’de doğmuştur. İlk ve orta öğrenimimi Kırıkkale’de tamamladıktan sonra liseyi Maltepe Askeri Lisesinde okumuştur. 1999 yılında Gülhane Askeri Tıp Fakültesini bitirmiştir. 2000 yılı Nisan TUS sınavında Türkiye 5. si olmuştur. 2005 yılında Göz Hastalıkları Uzmanı, 2012 yılında ise doçent olmuştur. Kayseri Göz doktoru internet aramalarında en fazla tercih edilen doktorlardandır. Kayseri’de daha önce Maya Göz Hastanesinde 4 yıl çalışmıştır.

Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan özellikle retina hastalıkları, katarakt, katarakt ameliyatılazer göz ameliyatı konularında uzmanlaşmış bir hekimdir.

Kayseri Göz Hastaneleri

Kayseri Göz doktorları ve göz hastaneleri açısından son derece zengin bir ildir. Hem devlet hastaneleri olarak hem de özel sektörde tecrübeli göz doktorları mevcuttur. Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan, Kayseri’de güvenebileceğiniz tecrübeli göz doktorlarındandır. Özellikle lazer göz ameliyatları, katarakt ameliyatları, akıllı lens, göz kapak estetik operasyonlarını ve retina ameliyatlarını sık yapmaktadır.

Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan özel muayenehanesinde çalışmakta olup ameliyatlarını anlaşmalı olduğu Acıbadem Hastanesinde ve Sistem Hastanesinde yapmaktadır.

Kayseri Göz Doktoru-Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan hakkında 2 yorum yapıldı.

  1. Doç.Dr.Fatih beye ilgi alaka ve sıcak samimiyetinden dolayı çok teşekkür ediyorum.Kızımın göz numaraları çok yükselmişti lazer göz ameliyatı ile kızımın dünyaya bakışı değişti.İyiki varsınız hocam

  2. Doktor beye cok teşekkürler ederim esimi n gozunu laser yontemini kullanarak agrisiz bir sekilde gozluklerinden kurtardigi icin Allahrazi olsun harika bir insan gerek ilgilenme yonteminde gerekse yonlendirme konusunda con iyi bir insan laser goz de ilk akla gelecek tek dokror

Yorumlar kapalı.

Scroll to Top

Sitemizi ziyaret ederek KVKK ve çerez kullanım politikamızı kabul etmiş sayılıyorsunuz.