Göz Muayene Ücreti

Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan, Kayseri’de muayenehanesinde hizmet veren bir göz doktorudur. Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan’ın, Göz Muayene ücreti bu yazının düzenlendiği 04/01/2024 tarihinde 850 TRY + KDV’dir. Bu tarihten sonra muayene ücretinde değişiklik olabilir. Ayrıntılı bilgi için 03526060598 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz ya da bu linki tıklayarak whatsapp ile soru sorabilirsiniz.

Doç.Dr. Fatih Çakır Gündoğan Göz Muayene Ücreti

Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan, Uluslararası Yeterlilik Sertifikası ve aynı zamanda Avrupa Yeterlilik Sertifikası sahibi bir göz doktorudur. Bu sertifikalara sahip ülkemizdeki ender göz doktorlarından biridir. Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan, göz muayene ücretini özellikle düşük tutmaktadır. Bunun sebebi, herhangi bir özel hastaneye ya da devlet hastanesine başvurabilecek olan hastalarına ulaşılabilir olmaktır.

Muayenehane Konumumuz

Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan’ın muayenehanesi Kayseri merkezinde, Hunat mahallesinde bulunan Özer Plaza 5. kattadır. Özer Plaza, Hayri Güldüoğlu Aile Sağlığı Merkezinin hemen yanındadır. Aşağıdaki haritayı tıklayarak muayenehanemizin konum bilgilerine ulaşabilir ve google haritalar ile gelebilirsiniz.

Göz Tetkik Ücretleri

Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan’ın muayenehanesinde temel bir göz muayenehanesi için gerekli olan aşağıdaki cihazlarla yapılan tetkikler ve incelemeler ücretsizdir.

  1. Otokeratorefraktometre (Göz derecesi ölçüm cihazı)
  2. Tonometre (Göz Tansiyonu Cihazı)
  3. Lensmetre

İleri inceleme olan aşağıdaki tetkikler gerektiği takdirde ücretlidir. Bu ücretler 07/06/2022 tarihinde geçerli olan ücretlerdir.

  1. Kornea Topografisi: 200 TRY
  2. OCT: 200 TRY
  3. Görme alanı: 250 TRY
  4. Göz Ultrasonografisi: 200 TRY
Scroll to Top

Sitemizi ziyaret ederek KVKK ve çerez kullanım politikamızı kabul etmiş sayılıyorsunuz.