Niğde’lilerin Göz Doktoru Kayseri’de

Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan Kayseri bölgesinde görev yapan bir göz doktoru olmasına rağmen günlük pratiğinde Niğde ilinden gelen çok sayıda hastasına hizmet vermektedir. Bu nedenle Niğde Göz doktoru arayan hastalar için bu web sayfasını yazmaya karar verdik. 

Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan Kimdir?

Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan, 1975 yılında Kırıkkale’de doğmuştur. Gülhane Askeri Tıp Akademisi mezunudur. 2017 yılından bu yana Kayseri’de göz doktoru olarak çalışmaktadır. Özel muayenehanesinde hizmet vermektedir. Göz ameliyatlarını muayenehanesinin hemen yanında bulunan hastanelerde yapmaktadır. 

Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan, Avrupa Göz Yeterlilik Sınavı ve Uluslararası Göz Yeterlilik Sınavlarını başarı ile geçmiş bir göz doktorudur. Ülkemizde her iki sınavı da başarı ile geçen çok nadir göz doktorlarından bir tanesidir. 2012 yılında Doçentlik ünvanını almıştır. Çok sayıda uluslararası ve ulusal ölçekli makalesi ve kitap bölüm yazarlıkları mevcuttur. 

Niğde’den Gelen Çok Sayıda Hastamız Mevcuttur.

Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan, Kayseri ilinden sonra en fazla muayene ve ameliyat ettiği hasta grubu Niğde ilinden gelen hastalardır. Bu nedenle Niğde Göz Doktoru olarak anılmayı hak etmektedir. 

Hangi İşlemleri Yapıyoruz?

Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan, ayrıntılı göz muayenesi dışında göze ilişkin hemen her türlü göz operasyonunu yapmaktadır. Bunlardan sen sık olarak lazer göz operasyonu, katarakt ameliyatı, akıllı lens ameliyatı, göz kanaması ameliyatları ve göz kapağı ameliyatları yapmaktadır. 

Bunların dışında göz tansiyonu olan hastalarımızın tanısı ve takibini, şeker hastalarında lazer uygulamaları, katarakt ameliyatı sonrasında ortaya çıkan görme sorunları, sarı nokta hastalığı, retina yırtıkları ve retina dekolmanı, doğuştan gelen görme sorunları, tavuk karası hastalığı gibi sorunlarla ilgilenmektedir.

Niğde Göz Doktoru ve Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan

Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan, Niğde’de görev yapmamasına rağmen Niğde bölgesinde oldukça tanınmış bir göz doktorudur. Kayseri çevre illerden gelen hastalarımız için merkezi bir tedavi merkezidir. Bu anlamda Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan en çok tercih edilen göz doktorudur. 

Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan’ın göz muayene ücretleri hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Scroll to Top

Sitemizi ziyaret ederek KVKK ve çerez kullanım politikamızı kabul etmiş sayılıyorsunuz.