Kayseri Maya Göz Hastanesi

Kayseri Maya Göz Hastanesi, Orta Anadolu Bölgesinde sahip olduğu son teknoloji ürünü tıbbi cihazları ve tecrübeli ve saygın hekim kadrosu ile Kayseri ve çevresindeki iller açısından büyük bir eksikliği kapatmaktadır. En son olarak Oftalmoloji alanında Uluslararası Yeterliliğini kanıtlamış olan Doç.Dr. Fatih Çakır Gündoğan’ı da  kadrosuna dahil etmiştir. 

Maya Göz Hastanesi

Maya Göz ve Excimer Lazer Operasyonları

Kayseri Maya Göz Hastanesi’nde Göz Hastalıkları alanında her türlü tetkik ve tedavi işlemleri son teknoloji ürünü cihazlarla yapılmaktadır. Özellikle Excimer Lazer alanına son teknoloji olan Femto-LASİK teknolojisi kullanılmaktadır. Femto-LASİK işlemleri artık bir dünya markası haline gelmiş Alcon marka Femto-Lazer ile Excimer Lazer cihazları ile uygulanmaktadır. 

Excimer Lazer Yöntemleri Hakkında Doç.Dr. Fatih Çakır Gündoğan Youtube Kanalında Bilgi Vermektedir.

Retina Ameliyatları

Retina Ameliyatları konusunda uzman olan Doç.Dr. Fatih Çakır Gündoğan tarafından yapılmaktadır. Retina ameliyatları gözün arka kısmında görmemiz açısından çok önemli olan retina üzerinde gerçekleştirilen son derece hassas ameliyatlardır. 

Retina Ameliyatları ile İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Tıklayınız.

Katarakt Ameliyatları

Katarakt ameliyatları son teknoloji olan Fako yöntemi ile yapılmaktadır. Bu teknolojide yine Alcon Firmasına ait son teknoloji ürünü cihazlar kullanılmaktadır. Ayrıca kullanılan mercekler de aynı firmaya ait kaliteli merceklerdir.

Doç.Dr. Fatih Çakır Gündoğan

Doç.Dr. Fatih Çakır Gündoğan Nisan 2017 yılından itibaren Kayseri Maya Göz Hastanesinde çalışmaktadır. Excimer Lazer, Katarakt, Retina Ameliyatları, Göz Kapak Ameliyatları, Gözyaşı Kanal Tıkanıklığı Ameliyatları Yapmaktadır. 

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır