fbpx

Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan ülkemizde hem Avrupa Yeterlilik Sertifikası hem de Uluslararası Yeterlilik Sertifikalarına sahip nadir Göz Doktorlarından bir tanesidir. Şu anda Seyyit Burhanettin Türbesi’nin hemen yanındaki muayenehanesinde hizmet vermektedir.  Muayenehanesi Özer Plaza 5. katta bulunmaktadır. 3.5 yıl boyunca Maya Göz Kayseri Hastanesinde çalışmıştır.

Kayseri Göz Doktoru

Doç.Dr. Fatih Çakır Gündoğan

Google profilimiz için tıklayınız

Eski Çalıştığım Hastane - Maya Göz Kayseri

2017 Nisan ayı ile 2020 Temmuz ayı arasında yaklaşık 3.5 yıl boyunca Maya Göz Kayseri Hastanesi’nde çalıştım. Temmuz 2020’de ayrıldım ve Kayseri Merkezi’nde bulunan Seyyit Burhanettin Türbesi’nin hemen yanındaki Özer Plaza’da mevcut muayenehanemde hastalarımı kabul ediyorum. Ameliyatlarımı ise Kayseri Acıbadem Hastanesi’nde ve Lazer Göz Merkezi’nde yapıyorum. 3.5 yıl çalıştığım hastanenin değerli yöneticilerine teşekkür ederim. Hastane ile iş ilişkilerimiz halen devam etmektedir.

Uzun süredir hastalarımla daha yakın ilgilenme, hastalarıma daha fazla zaman ayırabilme gibi düşüncem nedeniyle muayenehanemi açmaya karar verdim.

Doç.Dr. Fatih Çakır Gündoğan-Göz Hastalıkları Uzmanı-Kayseri

Excimer Lazer

Maya Göz Kayseri Hastanesi’nde Göz Hastalıkları alanında her türlü tetkik ve tedavi işlemleri  yapılmaktadır. Özellikle Excimer Lazer alanına son teknoloji olan Femto-LASİK teknolojisi kullanılmaktadır. Femto-LASİK işlemleri artık bir dünya markası haline gelmiş Alcon marka Femto-Lazer ile Excimer Lazer cihazları ile uygulanmaktadır. Excimer lazer yöntemleri olarak PRK (fotorefraktif keratektomi), No-touch lazer ve Femto-LASİK  operasyonları yapılmaktadır. Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan’ın Excimer Lazer konusundaki video açıklamaları için tıklayınız.

Doç.Dr. Fatih Çakır Gündoğan 3.5 yıl boyunca Maya Göz Kayseri Hastanesi’nde çalışmıştır. Halen Kayseri Merkezinde yer alan muayenehanesinde hizmet vermektedir.

Retina Ameliyatları ve Maya Göz Kayseri

Retina Ameliyatları konusunda uzman olan Doç.Dr. Fatih Çakır Gündoğan tarafından yapılmaktadır. Bu ameliyatlar gözün arka kısmında görmemiz açısından çok önemli olan retina üzerinde gerçekleştirilen son derece hassas ameliyatlardır. Retina ameliyatları genellikle şeker hastalığına bağlı görme kayıplarınaretina yırtıklarına, retina deliklerine bağlı görme kayıplarında uygulanmaktadır. Gözün arka kısmı ile ilgili olan hastalıklarda kullanılan tıbbi cihazlar ve cerrahi aletler son teknoloji ürünü cihaz ve aletlerdir. 

Katarakt Ameliyatları

Katarakt ameliyatları son teknoloji olan Fako yöntemi ile yapılmaktadır. Bu teknolojide yine Alcon Firmasına ait son teknoloji ürünü cihazlar kullanılmaktadır. Ayrıca kullanılan mercekler de aynı firmaya ait kaliteli merceklerdir. Maya Göz Kayseri Hastanesinde katarakt ameliyatlarında uygulanan tüm mercek tipleri bulunmaktadır. Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan özellikle akıllı merceklerin uygulanması konusunda son derece tecrübeli bir hekimdir. Doç.Dr. Fatih Çakır Gündoğan’dan web ortamında randevu alabiliriniz.

Göz Kapak Ameliyatları

Maya Göz kayseri Hastanesi’nde göz kapak düşüklüğü, göz kapak cilt gevşekliği ve sarkması, göz kapak torbalanması, göz kapak içe veya dışa dönmesi ameliyatları yapılmaktadır. Göz Kapak ameliyatları son derece hassas ameliyatlar olup mutlaka bu konuda bilgi ve tecrübe sahibi olan hekimler tarafından yapılmalıdır. 

Mezoterapi Uygulamaları

Mezoterapi uygulamaları genel bir terim olup cilt içine enjeksiyon yapılmasını ifade etmektedir. Mezoterapi özellikle lokal kas-iskelet sistemi ağrılarında, başta yüz olmak üzere vücudun başka bölgelerine estetiksel amaçlı uygulamalarda, saç dökülmelerinde, selülit tedavisinde uygulanmaktadır. Kayseri Maya Göz Hastanesi’nde mezoterapi uygulamaları Doç.Dr. Fatih Çakır Gündoğan tarafından uygulanmaktadır.

Maya Göz Kayseri Hasta Dağılımı

Başvuran hastaların önemli bir kısmı Kayseri’nin komşu illerinden gelen hastalardır. Bu anlamda Maya Göz Kayseri Hastanesi’ne İç Anadolu Bölgesi’ne kaliteli hizmet veren bölgesel bir hastane gözüyle bakabiliriz.  

Doç.Dr. Fatih Çakır Gündoğan

Doç.Dr. Fatih Çakır Gündoğan Nisan 2017 yılından itibaren Maya Göz Kayseri Hastanesinde çalışmıştır. Ancak Temmuz 2020’de ayrılarak kendi muayenehanesini açmıştır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button Scroll to Top