Kayseri Katarakt Ameliyatı

Kayseri’de katarakt ameliyatı olmak istiyorsanız şu anda doğru adrestesiniz demektir. Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan, Kayseri’de Seyyit Burhanettin Türbesi yanında bulunan Özer Plaza’da muayenesinde hizmet veren bir göz doktorudur. Kayseri katarakt ameliyatı konusunda tecrübeli doktor sayısı fazla değildir. 

Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan-Kayseri Göz Doktoru
Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan-Kayseri Göz Doktoru

Katarakt ameliyatı birçok riski olan ameliyatlardır. Bu nedenle katarakt ameliyatının asla hafife alınmaması ve bu konuda tecrübeli bir hekime ameliyat olunması son derece önemlidir. Katarakt bebekler de dahil olmak üzere her yaş grubunda ortaya çıkabilen bir rahatsızlıktır.

Katarakt Ameliyatı Kayseri

Katarakt ameliyatında göz içinde saydamlığını kaybetmiş olan lens alınır ve yerine yapay mercekler yerleştirilir. Bu yapay merceklerin bir çok tipi bulunmaktadır.

Katarakt Ameliyatı Fiyatları

Katarakt ameliyatı fiyatları son derece değişkendir. Fiyatlar hastaneye, hekime ve ameliyatta kullanılacak merceğe göre yüksek değişkenlik gösterebilmektedir. Katarakt ameliyatı olurken asla fiyatı birinci öncelikte tutmamak gerekmektedir. En önemli parametre ameliyat olacağınız doktordur. Bu nedenle akademik kariyeri olan ve mesleki etik prensiplere hassasiyetle bağlı hekimlere ameliyat olunmasını öneriyorum.

Kayseri Göz Hastanesi Ameliyat Fiyatları

Kayseri katarakt ameliyatı olabileceğiniz göz hastaneleri, tıp merkezleri ve özel muayenehaneler vardır. Burada hastalarımıza tavsiyemiz en öncelikle ameliyatı yapacak hekime karar vermenizdir. 

Kayseri Katarakt Ameliyatında Dilkkat Edilecek Noktalar

Katarakt ameliyatlarında doktorunuza karar verdikten sonra büyük ölçüde bir çok şeye karar verilmiş olmaktadır. Doktorunuz sizle gözünüze ameliyatta kullanılacak mercek konusunda bilgi verecektir. Ancak bir çok defa hastaların bilgilendirilmedikleri ile ilgili geri dönüşler alıyoruz. Bu aynı zamanda hukuksal sorunlara da neden olabilmektedir.  Ameliyat olmadan önce mutlaka doktorunuzla mercekler konusunda konuşmanızı öneriyoruz. Zira her hastanın bu konuda bilgi sahibi olması kanuni hakkıdır.

Katarakt Ameliyatlarında Akıllı Lens Kullanımı

Bir çok hastamız akıllı lenslerle ilgili bazı bilgilerle bize başvurmaktadırlar. Öncelikle şunu belirtmek gerekir ki; akıllı lensler her kişi için uygun lensler değildir. Hangi hastaya hangi lensin seçilmesi gerektiği konusu hekimin bileceği bir konudur. Ancak hekim hastaya kendi durumu ve lens seçimi konusunda ayrıntılı bilgi vermekle mükelleftir. 

Kayseri Katarakt Ameliyatı ve doktor seçimi

Kayseri’de katarakt ameliyatı olacak iseniz Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan’ı tercih edebilirsiniz. Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan hem Avrupa hem de Uluslararası yeterlilik sertifikaları olan bir göz doktorudur. 

Kayseri Katarakt Ameliyatı hakkında 1 yorum yapıldı.

  1. Hüseyin çetin

    Katarak amaliyatı fiyatı nekadar.bilgi verirseniz çok memnun olurum şimdiden teşkür ederim

Yorumlar kapalı.

Scroll to Top

Sitemizi ziyaret ederek KVKK ve çerez kullanım politikamızı kabul etmiş sayılıyorsunuz.