Kayseri Göz Hastanesi

Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan, Kayseri merkezinde, Seyyit Burhanettin Türbesi’nin hemen yanında bulunan Özer Plaza’da muayenehanesinde hizmet vermektedir. Bunun dışında Kayseri Göz Hastanesi açısından son derece zengin bir şehirdir.

Kayseri Göz Hastanesi şeklinde internette arama yapan göz hastalarının önemli bir kesimi Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan’ı seçmektedir. Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan’ın muayenehanesinin google profilinde muayenehane konumu ve diğer bilgilerine erişebilirsiniz.

Kayseri Göz Hastanesi-Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan

Kayseri Göz Hastanesi

Göz hastalıkları açısından Kayseri ili çevre illerden yoğun talep gören bir ildir. Göz Hastanesi denildiğinde öne çıkan birkaç hastane bulunmaktadır. Ancak burada dikkat edilmesi gereken nokta şudur. Önemli olan hangi hastaneye gittiğiniz değildir. Hangi doktora muayene olduğunuz ve hangi doktora göz ameliyatı olduğunuz çok daha önemlidir.  İnternette Kayseri Göz Hastanesi şeklinde arama yapan hastalarımız açısından Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan önemli bir alternatif olduğundan bu web sayfası düzenlenmiştir.

Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan özellikle katarakt, excimer lazer, keratokonus, akıllı mercek, göz tansiyonu, retina yırtıkları ve sarı nokta hastalığı ve katarakt ameliyatı konularında özellikle tecrübeli bir hekimdir. Çevre illerden (Niğde, Yozgat, Aksaray, Kırşehir, Nevşehir, Sivas, Kahramanmaraş, Tokat) Kayseri’ye gelen hastaların en sık başvurduğu konular bu hastalıklardır. Bu anlamda Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan güvenebileceğiniz bir  hekimdir. 

Kayseri Göz Hastanesi denildiğinde öne çıkabilen başlıca hastaneler şunlardır. Maya Göz Hastanesi, Lazer Göz Merkezi, Dr Öz Göz Merkezi. Ancak Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan’ın muayenehanesinde hem daha nezih ortamda hem de size ayrılacak daha uzun sürede sorularınıza ayrıntılı cevaplar alarak muayene olabilirsiniz. Ancak en iyi göz doktoru anlamında bir araştırma yapıyorsanız Doç.Dr. Fatih Çakır Gündoğan isabetli bir tercih olacaktır.

Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan 2017 yılı Nisan Ayında Kayseri’de Maya Göz Hastanesinde çalışmaya başlamıştır. Maya Göz Hastanesi’nde 3.5 yıllık bir sürenin sonunda ayrılarak özel muayenehanesini açmıştır. Muayenehanesi halihazırda Seyyit Burhanettin Türbesinin hemen yanında bulunan Özer Plaza’nın 5. katında 18 numaralı ofistir. Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan uluslararası yeterlilik sertifikaları olan güvenebileceğiniz bir hekimdir. 

Scroll to Top

Sitemizi ziyaret ederek KVKK ve çerez kullanım politikamızı kabul etmiş sayılıyorsunuz.