Lazer Göz Ameliyatı Kayseri – Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan

Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan, Kayseri’de bulunan özel muayenehanesinde hizmet veren bir göz doktorudur. Kayseri ve çevre illerden gelen hastalara en fazla lazer göz ameliyatı yapan doktorlardan biridir.

 Bu yazıda lazer göz ameliyatı kayseri konusunda Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan ayrıntılı bilgi verecektir. Kayseri’de lazer göz ameliyatı olmak isteyen kişilerin tercihlerinde etkili olması gereken faktörlerden bahsedeceğim.

Kayseri Lazer Göz Ameliyatı

Kayseri’de lazer göz ameliyatı olmak isteyen kişilerin her şeyden önce ameliyat olacakları hekime karar vermeleri gerekmektedir. Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan yaklaşık 5000 hastanın lazer göz ameliyatını yapmış bir hekim olarak son derece tecrübeli bir doktordur. Lazer göz ameliyatlarının tüm tekniklerine hakimdir. Hangi kişide hangi lazer göz ameliyatı yönteminin daha uygun olacağına karar vermede son derece hassas davranmaktadır. 

Lazer Göz Ameliyatı Fiyatları Kayseri

Kayseri lazer göz ameliyatı fiyatları ameliyatı yapan hekime, ameliyatın yapıldığı hastane ile kullanılan lazer cihazının teknoloji seviyesine göre birçok faktörden etkilenmektedir. Bu nedenle burada lazer göz ameliyatı fiyatları kayseri konusunda kesin bir rakam vermenin doğru olmadığını düşünüyorum.

Hastaların dikkat etmesi gereken nokta şudur. Lazer göz ameliyatları konusunda hekim tercihi gerçekten de çok önemlidir. Lazer göz operasyonlarını yapmak teknik açıdan aslında çok zor değildir. Önemli olan hangi kişiye hangi lazer yönteminin uygun olacağına karar vermektir.

Bize Yazın

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır. Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.

Hangi Lazer Göz Ameliyatı Yöntemi Daha İyidir?

Lazer göz ameliyatı konusunda her kişi için en iyi olan bir yöntemden bahsetmek çok uygun değildir. Ayrıca bir lazer yöntemi mutlak anlamda diğerlerine de üstün değildir. Bazı lazer yöntemleri (LASİK, Smile lazer) diğerlerine göre (PRK ve No-Touch lazer) daha konforludur. Lazerden sonra bu yöntemlerde batma, yanma, sulanma gibi şikayetler daha azdır. Ancak bu durum bu yöntemlerin herkes için en iyi yöntemler olduğu anlamına gelmez. Lazer göz ameliyatı hakkında Doç.Dr. Fatih Çakır Gündoğan’ın videosunu buradan izleyebilirsiniz.

Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Lazer göz ameliyatı şeklinde arama yapan hastalarımız aslında nerede ve hangi doktora lazer operasyonu olmaları gerektiğine karar vermektedirler. Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan hem Avrupa hem de Uluslararası Yeterlilik Sertifikaları olan bir göz doktorudur. Excimer lazer ameliyatları konusunda oldukça tecrübelidir. 

Lazer göz ameliyatında en önemli konu hangi hastaya hangi lazer yönteminin yapılacağına karar vermektir. Uygun olmayan yöntemlerin kullanılması durumunda kişi operasyondan sonra iyi görebilir ama göz sağlığı ilerleyen yıllar içinde tehlikeye atılmış olabilir. Bunu elbette hastaların anlaması mümkün değildir. Dolayısıyla tıbbi etik değerlere sıkı sıkıya bağlı ve hastasının maddi ve manevi menfaatini her şeyin üzerinde tutan hekimlere ameliyat olmanızı öneriyoruz.

Lazer Göz Ameliyatı Kayseri – Doç. Dr. Fatih Çakır Gündoğan hakkında 1 yorum yapıldı.

  1. Slm hocam sag gözümde katarsk var dendi dctor tarafından beni medikalcılara gönderdiler onlarda numarasını bilmiyoruz kayseriye sehır hastane ye gönderdi be de sıra bulamadım yardımcı olusanız sevinirim

Yorumlar kapalı.

Scroll to Top
lazer göz ameliyatı kayseri
LAZER OPERASYONLARINDA
% 15 İNDİRİM

30 KASIM 2023 TARİHİNE KADAR GEÇERLİDİR!

DOÇ. DR. FATİH ÇAKIR GÜNDOĞAN

Sitemizi ziyaret ederek KVKK ve çerez kullanım politikamızı kabul etmiş sayılıyorsunuz.